Březen 2011

Ohrožené druhy.

16. března 2011 v 20:40 | Roxy |  Ohrožené druhy zvířat
Ohrožené druhy:


Orangutan
Domov:Borneo a Sumatra
Opičky jsou ohrožovány hned dvojnásobně:Díky kácení lesů a díky lidem, kteří unášejí jejich mláďata, aby je zneužívali jako sluhy nebo dokonce objekty sexu(strašný!)


Panda
Domov:Čína
V malých lesích obklopených poli, silnicemi a lidskými obydlími dnes žije už jen asi 1500 těchto roztomilých medvídků.Na světě jich je pořád méně taky díky úbytku bambusu-jejich jídla.
Gorila nížinná

Domov:Afrika
Dnes žije v Africe už asi jen 110 000 goril.Ty se staly ohroženým druhem zvířat díky bezohlednému kácení a vypalování deštných pralesů.Jejich počet se snížil také díky přenosným lidským nemocím a obchodem se zvířecím masem.

Zakrslý králík
Domov:USA
Na celém světě už je jenom kolem 1200 těchto králíčků.Malou šanci na přežití mají kvůli velkým požárům, prostředkům k hubení hmyzu na polích a přeměně jejich živtního prostředí v pastviny.

Lemur katta
Domov:Madagaskar
Kvůli růstu počtu obyvatel je pořád víc a víc těchto poloopic vyháněno pryč ze svého domova.Kromě toho je lidé loví i proto, aby mohli jejich maso prodávat na trhu.
Lemur katta


Tygr sumatránský
Domov:Sumatra
Na indonéském ostrově žije asi 500 tygrů.Každý den se ale pokácí tisíce hektarů deštných pralesů-a tím se zmenšuje životní prostor těchto krásných šelem.
image

image4

Ježek západní
Domov:Evropa(i Česká republika)
Ježci umírají převážně kvůli nedostatku potravy.V zimě i proto, že se nemají kam schovat a umrznou.Svůj obrovský podíl na jejich vymírání má bohužel i automobilová doprava.
Soubor:Hedgehog-en.jpg

Nártoun
Domov:Indonésie
Místo k životu těchto nočních zvířátek se pořád zmenšuje.Lidé kácejí lesy, aby vytvořili nové pastviny pro dobytek a prostory pro své bydlení.

Vydra
Domov:Evropa
Vydry se nemilosrdně loví pro jejich kožešinu.Kromě toho je zabíjejí i rybáři, podle kterých jsou vydry zloději ryb.

Testování =(.

16. března 2011 v 20:36 | Roxy |  Testování na zvířatech =(
FAKT PROMINTE ,ŽE TO SEM DÁVÁM ,ALE JE MI LÍTO TĚCH UBOHÝCH ZVÍŘÁTEK KTEŘÍ MAJÍ PRÁVO TAKÉ ŽÍT A MYSLÍM ,ŽE ONI BYLI NA TÉTO PLANETĚ PŘED NÁMI ,ALE KDYŽ TO TAKLE PŮJDE DÁL TAK I PO NÁS NA NÍ NEBUDOU. :-( A HLAVNĚ KDYŽ TO TAKLE PŮJDE DÁL TAK NEZNIČÍME JEN VŠECHNY TY KRÁSNÉ TVOREČKY ,ALE I KRAJINU V KTERÉ MŮŽEME ŽÍT A ZAHUBÍME SE!!
Pokusy na zvířatech je ta nejodpornější věc! Fuj!

Testují:

Nivea

Labello

Colgate

Palmolive

Lady speed stick

RIMMEL

Sunsilk

Vichy

Dove

Rex

Somat

Persil

Palmex

Bref

Clin

Dato

Opti

Perwoll

Pur

Fa

Taft

Palette

Wella

A tyto firmy způsobují:Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!

SEM PIŠTE NÁPADY A PŘIPOMÍNKY =)

13. března 2011 v 16:18 | Roxy |  Co byste tu chtěli ?

AHOJ POKUD SE VÁM TU NĚCO NELÍBÍ NEBO VÁM TU NĚCO CHYBÍ NAPIŠTĚ KOMENTÍK A JÁ SE S TÍM POKUSÍM NĚCO UDĚLAT =)


Daruji křečíky

13. března 2011 v 16:13 | Roxy |  Daruji kčečíky
AHOJ MOJE SAMIČKA JE BŘEZÍ A ZA DVA TÝDNY BUDE RODIT A POTOM ASI ZA TŘI TÝDNY BUDOU K ODBĚRU. DO ZVERIMEXU JE DÁVAT NECHCI TAK KDYBYSTE CHTĚLI KŘEČÍKA (DŽUNGARSKÉHO) TAK SE MI OZVĚTE NA E-MAIL roana777@seznam.cz . BYDLÍM KOUSEK OD MLADÉ BOLESLAVI. PROSÍM OZVĚTE SE DĚKUJI.

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU ;-)