Červen 2011

Spongebob :))

30. června 2011 v 20:26 | Roxy |  Co mám ráda....
Tak o Spongebobovi jsem se zde už zminovala když bylotéma týdne seriály :)) ... Už znám mnoho dílů a moje nej. postava je šnek -Garry a Sépiják Spongebob a samozřejmě Plnkton :)) To jsou opravdu boorci !! Mám dokonce i povlečení se Spongebobem :D .. Jéé :D .. Proč se mi tak hrozně líbí ? Já vlastně ani sama nevím =D Je prostě roztomilý,vtipný a tak :D ..Jo teď jsem vám to bezva objasnil co ? =D.. No jo ale já to prostě jinak neumím =D ..

thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko

- Garry

Sépiják

Spongebob

Plankton

thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by SaliskoLÍBÍ SE VÁM SPONGEBOB ?? :))thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by SaliskoPrázdniny

30. června 2011 v 19:09 | Roxy |  Co mám ráda....
PRÁZDNINY

Jistě víte že zčali prázdniny ! .. Letos si to ještě ani pořádně neuvědomuju že začali asi to souvisí s tím počasím , dneska je zima,větrno a dokonce pršelo .. , je to nezvyk že už nemusím každé ráno vstávat v šest a tak :)) Jéé :)) .. Ale nejspíš se budu trochu nudit =/ ale něco vymyslím :) ...


PS: ty srdíčkajak mám u názvu .... tak kdybyste znali něco podobného dejte mi adresu kde se to nachází mooc děkujíí :))

TĚŠÍTE SE NA PRÁÁZDNINY ???

Seriály :))

28. června 2011 v 19:59 | Roxy |  Téma Týdne
Seriály !! :) Tak asi každý z vás kouká na nějaký seriál ! Já se dívám na hodně seriálů :D Na některé ne pravidelně ale když je stihnu miluju je !! :)

I Carly :) Tento seriál dáva na kanálu nickelodion :) .. Viděla jsem všechny díly co jsou nejmín 3x všechny díly stojí za to a jsou prostě úžasné , bohužel ho skoro nikdo nezná , ani já osobně ho v češtině neznám dívám se na něj v jiném jazyce :)) .. A hraje i v něm i Miranda Cosgrove :)) kterou úplně zbožnuju :))

Ordinace v růžové zahradě 2 : Tento seriál určitě znáte , dává na nově každé úterý a čtvrtek .. Mě tam hlavně baví případy v nemocniny ale mam ji celkově ráda :)

Dr. House : Tento seriál mám hrozně ráda Dr. house je tak výstřední a inteligentní :) je prostě nej !! Bohužel dává jen někdy ale když dává tak se na to buď dívám hned nebo si to nahraju a podívám se na to jindy :))

Spogebob Schwamkopf : Možná si myslíte že je dětinské v mém věku ještě koukat na Spongeboba ale mě přijde prostě úplně úžasný !! Je tak roztomilý a vtipný !! Dává někdy na nově a skoro pořád na Nickelodeon :)) .. Bohužel už znám skoro všechny díly protože když jsem byla malá koukala jsem se hrozně často :) teď také ale jenom na díly které ještě neznám což už tak často není =//


Victorious : Asi určitě ten seriál nezáte je o pár lidech co chodí na zvláštní uměleckou školy pro herce a zpěváky a tak hollywoods arts :)) Zas tak často ho nesleduji ale když ho zastihnu určitě se dívám :))
Simpsnovi : Tak ten určitě znáte prostě fajn oje nejoblíbenější postva je Maggie a Bart :)) Maggie se svým dudlíkem a bart se svýi roštáckými sklony jsou prostě borci !! I Love !!


který seriál máte nejraději vy ??


Soutěž II.

27. června 2011 v 15:21 | Roxy |  Soutěže :)
SOUTĚŽ II. !!

SOUTĚŽ O OBLÍBENÝ SERIÁL !!

Tak určitě máte oblíbený seriál :)
1. místo 7 dní reklama na mém blogu v oblíbených stránkách
2. místo 4 dny reklamam na mém blogu
3. míssto 1 den reklama na mém blogu

POKUD NEMÁTE BLOG ALE CHCETE SE ZŮČASTNIT A VYHRAJETE UDĚLÁM VÁM DIPLOM NA PŘÁNÍ :) .

Pokud se chceš zúčastnit napiš do komentů :

1. přezdívku
2. tvůj blog pokud nemáš blog a vyhraješ udělám ti diplom s čím chceš :)
3. tvůj oblíbený seriál

Soutěž začne až tu bude minimálně tak 5 komentů nebo tak :) dám vám vědět :)
až to tu bude dude tu anketa s přezdívkou a oblíbeným seriále a podle počtu hlasů rozhodnu :)

Magie :)

25. června 2011 v 14:52 | Roxy |  Téma Týdne
Myslíte si že existují nadpřirozené věci , magie ? ? Podle mě rozhodně ANO ! Já úplně muluji filmy o magii , články o magii atd .. Někdy se mi zdají také sny o tom že umím čarovat že bojuji proti černokněžníkům a tak, jéé to by byla paráda , vždy mě pak mrzí že už jsem se probudila :D .. Většina lidí asi v magii nevěří, například nějací vědci co se pořád a pořád zabívají jen fakty .. A také jsou lidé co se zase v magii úplně zblánili .. Myslím že ani jedno není dobré .. Myslím že se nic nemá přehánět takže pokud v magii věříte stejně jako já tak to asi chápete :D ...Jinak asi ne no ...


Výsledky Soutěže I.

23. června 2011 v 17:25 | Roxy |  Vítězové a výsledky :)

Výsledky k Soutěži I .

1. vivi a kiki -Prava blondynka a kniha spravapetka
2. Carol-Zalkínačka Lota
3.Luuky-Vampírská akademie sága
Ani-Harry Potter a fénixův řád


4.BadPrinceSS -Stmívání sága
5. DiamOnd♫-Push a Kniha: Holky z první pětky:)
Dragell -P. Kouhout - Katyně
6. Aj-Dee -Emily Strange
7. Σllie.<3-Prci,prci,prcičky všechny díly =D
Secret-Girl -pravdivý příběh jedné holywoodské herečkyčky

Vítěz soutěže o NEJ článek

23. června 2011 v 17:16 | Roxy |  Vítězové a výsledky :)

KlaaRo gratuluji ze všech článků byl podle ne tvůj nejlepší !!

KlaaRa - vermillion.blog.cz

http://vermillion.blog.cz/1010/avril-lavigne

vítězný článek :)

... Avril Lavigne

7. října 2010 v 8:21 | KlaaЯa | Můj názor na ...
Psal se rok 2002 a já jsem byla na počátcích svého kreslení. V pokojíčku jsem se pokoušela vytvářet další ze svých výtvorů a mamka se mě ptala, co kreslím. Moje odpověď zněla: "Nějakou holku z plakátu". Ta holka měla jméno Avril Lavigne. Po čase jsem od této slečny zaslechla hit Complicated a Sk8er Boi, její hudba se mi začínala líbit a šílenství zvané "Avril" mohlo začít. Zpěvačka s ležérním stylem a rockovými peckami se mi tuze zamlouvala a žádný výstřižek ani plakát nesoucí její jméno mi doma nesměl chybět. Po třech letech se z toho stala mega sbírka ze všech různých časopisů, ať už českých, slovenských nebo německých. Nutno podotknout, že sbírku mám doma dodneška. Avril pro mě prostě byla celebrita no. 1.
Cd "Let Go" pro mě byla pecka a dalším cédéčkem "Under My Skin" se to jenom stupňovalo. Avril měla temnější image a její vystupování se mi zamlouvalo daleko víc. Potom si ale obarvila hlavu na blond, začala nosit své "nenáviděné" sukně a to se mi nějak přestávalo líbit. Z Avril se stala pop-rocková princezna a já jsem usoudila, že tímhle moje "šílenství" asi definitivně končí ... vydání cd "The Best Damn Thing" mě v tom jen utvrdilo. Od Avril jsem dávala ruce pryč a přestávala začala jsem
o ní ztrácet zájem. Chápu, že čas jde dál, lidé se mění a Avril za těch pár let vyspěla, ale pro mě to byla změna dosti nevyhovující. Dodnes si vzpomínám na ty časy, kdy Avril prohlašovala, že jí nikdo nikdy neuvidí v krátké minisukni a s řasama jako mrkací panenka. Bohužel, dneska už jí jinak než v této podobě nevidíme.
Také jsem strašně moc chtěla na její koncert, ale po pár shlédnutí live koncertů jsem usoudila, že by to byly zbytečně vyhozené peníze. Na CD má Avril hlas jako anděl, ale zdá se mi, že live vystoupení tomu nějak neodpovídají. Z její coververze songu "Fuel" od Metallicy jsem byla řádně zaskočena - předvedení písničky si podle mě vůbec neužívala a celé její podání tohoto skvělého songu na mě z její strany působilo opravdu znuděně.
Z jejího módního hitu Abbey Dawn se mi dohromady líbí jestli tak dvě trika, která bych si stejně nekoupila, protože si je na sobě nedovedu představit, voňavka Black Star mi přijde strašně moc sladká a takové voňavky já nesnáším a reklama na značku Canon mi dodává dojem, že Avril už neví, kam všude by vlezla.
Avril mám pořád ráda, její starší písničky si klidně ráda někdy poslechnu, ale bohužel - už to není ta "holka z plakátu" ...

Recenze k článkům

23. června 2011 v 17:04 | Roxy |  Moje Recenze :)
Smougy Slipknot - Tak tvůj slovník je velmi originální a některé výrazy jsou opravdu vtipné ! Moc by mě zajímalo co řekla učitelka když jsi ji tam napsala to jedno slovo =DD ...

KlaaRa - Tvůj článek se i velice líbil sama jsem Avril měla ráda, i teď se mi některé její písně líbí například Smile se mi líbí a moc :) .. Aini jse nevěděla že Avril kdysi byla jiná ale díky tvému článku to teď vím :) .

Baby-Blond-B Velice výstižný článek já mám taky ix párů náušnic a zbírám je =D .. Na tvém blogu se mi také líbí že to dělíš na druhy :) A to že jsi k tomu dodala orázek to to ještě více zdokonalilo

Tika- Tvoje tipy jsou velice povedené a užitečné a každý majitel křečka je určitě ocení :) A jelikož také vlastním křečka tak je určitě využiji :)) .

Dragell - Tvůj článek o lese se mi velice líbil :) já sama bydlím 10 metrů od lesa a tak dokonale chápu :)) .. Líbí se mi i že jsi do článku dala ty nejzásadnější pravidla :))

Mrkwůň - Tvore recenze o The Sims 3 je fajn :) Já teda Sims nehraju ale věřím :)) . A osobně si myslím že bys měla psát recenze častěji a ne jenom o hrách :)

Stewie - Tvoje píseň je krásně, pravdivě a smutně vyjádřena !! Na psaní písní a básniček máš opravdu talent :))


MÍSTA :

1. KlaaRa
2. Dragell
3. Tika
4. Barbie-Blond-B
5. Mrkvůň
6. Stewie
7. Smougy Slipknot

Úvod k fotkám

22. června 2011 v 18:30 | Roxy |  Moje Fotky :)
Tak mamka dostala videokameru která natáčí v HD a současně fotí s 14,2 megamixelů !! Fotí se s í opravdu velmi krásně jsem z ní celá vedle =D .. Takže jsem se rozhodla že sem teď budu dávat pár mích většinou MAKRO fotek :)) ... Zatíím pa :)

Blogová soutěž :)

21. června 2011 v 21:03 | Roxy |  Soutěže :)
Novinka tak rozhodla jsem se že vy byste mi mohli do komentů poslat komentář s odkazem na článek :) který se vám povedl , já si ho přečtu a sem na něj napíšu krátkou recenzi a pak vyhlásím vítěze. vítěz by dostal článek s velkým nadpisem s reklamou na váš blog !!

Pokud se chcete zúčastnit vyplnte do komentů :
1.přezdívku
2.odkaz

Soutěž by se spustila až by se zapsalo alespoň 5 lidí :)

1. místo článek s reklamoou na váš blog a s vaším článkem !!
2. místo 1 týden v mých oblíbených stránkách
3. místo 3 dny v mých oblíbeých stránkách

Rekord I.

21. června 2011 v 19:48 | Roxy |  Rekordy blogu :)
Začala bych tím že jsem blog zalořila 11.2. 2011 :) takže za necelý měsíc bude slavit půlrok nevím jetsli sem na ten den mám dát něco extra , uvidím =D ..


1. rekord --> 20. 6. 2011 bylo na mém blogu 57 lidí !! Možná se vám to zdá málo ale pro mě je to rekord =)

Kdyby se to překonalo napíši to sem !!

OTÁZKY PRO VÁS :

1. MÁM DÁT 11.7.2011 NĚCO EXTRA NA BLOG ? CO ?
2.CO BYCH SEM MOHLA PSÁT ZA REKORDY ?
3. LÍBÍ SE VÁM ÚPRAVA MÉHO BLOGU ?

Soutěž I.

19. června 2011 v 17:22 | Roxy |  Soutěže :)
Tak ted hrozně moc blogů dělá všeljaké soutěže ať už blogové nebo jen soutěže o obllíbených věcech :)

Tak určitě máte oblíbený film nebo knížku jestli jo tak neváhej a soutěž :)

1. místo 7 dní reklama na mém blogu v oblíbených stránkách
2. místo 4 dny reklamam na mém blogu
3. míssto 1 den reklama na mém blogu

Pokud se chceš zúčastnit napiš do komentů :

1. přezdívku
2. tvůj blog pokud nemáš blog a vyhraješ udělám ti diplom s čím chceš :)
3. oblíbenou knížku,film :)


Soutěž začne až tu bude minimálně tak 5 komentů nebo tak :) dám vám vědět :)

až to tu bude dude tu anketa s přezdívkou a oblíbenou knížkou,filmem a podle počtu hlasů rozhodnu :)

Internet :)

18. června 2011 v 13:45 | Roxy |  Komunikace
Určitě máte buď facebook , icq , skype a podobně .. A teď se sami sebe zeptejte, vydrželi byste bez těchto věcí ? Já se musím přiznat že asi těžko ale asi by se to dalo :D ... Ale myslím že když jsme na facebooku hodinku denně nebo tak to neni špatné ale když příjdete ze školy a první věc co uděláte je že zasednete k počítači není dobré :) .. Protože pak až budete starší a někdo se vás zeptá co jste prožili v dětství.. Asi byste odpověděli že jste byli velmi dobří v hře na facebooku nebo tak a k čemu vám to je ? K zabití času jsou takové hry fajn ale jako smysl života :/ To asi není ono ne ?

Twitter.com !! Podle mě je skvělý můžete si zde psát s jinými lidmi z jiných zemí a tím si pilujete cizí jazyky,
a pro sledování novinek o vašich oblíbených filmech a tak se rozhodně hodí :)

Icq je fajn věc nejlepší je například když venku není hezky nebo jste nemocní, můžete si zde dopisovat s kamarády a rázem zjistíce co se kde dělo :D Ale i tak je fajn :) ...Gmail jsem si založila nedávno ale musím ho velmi pochválit je to e-mail ale dá se zde zahájit videochat , obyčejný chat a pak má ještě vše co mají obyčejné e-maily :)


Facebook je asi nejoblíbenější druh komunikace na interneru aspoň teda v České republice.. Dá se na něm dělat asi nejvíce věcí , můžete zakládat skupiny,hrát hry,chatovat,atd..


Skype je fajn moc na něj nechodím ale někdy jsem schopná si s kamarádkou volat i přes 2 hodiny :D .. Hlavně o prázdninách když k nám nemůže přijet se Skype fakt hodí !! A chatovat se tam dá taky :))


No mám tam samozřejmě také přihlášenou naší třídu ale zas až tak moc tam nechodím, protože většina spolužáků má facebook a ti co ho nemají nechodí ani moc na spolužáky. Přesto tam někdy zajdu :)


Alík.cz asi ve 3. třídě jsem tam často chodila nyní už tam chodím jenom někdy do klubovny k blogařům a blogařkám a nebo když jsem čekala že budeme mít křečata , tak hledat zájemce jinak tam nechodím :D ..


Na lidé jsem někdy chodila v 5. třídě to jsem ještě neměla facebook ani jiné věci až na icq ale to ještě moc lidí nemělo .. . Nyní už tam nechodím =D ..PS: asi by to nebylo zas až tak snadné ty věci nemít no ...

Znáš ještě jiné dobré stránky ? Napiš je do komentářů ??

Jaké je tvoje osobní pořadí těchto stránek ? Napiš do komentářů !!

moje : twitter,icq,gmail,facebook,skype,spolužáci,Alík ,lidé :)

Korálky-úvod :)

14. června 2011 v 14:40 | Roxy |  Korálky !!
Je mnoho způsobů co se dá s korálky dělat například obyčejné náramky,kytičkové náramky,řádkové náramky, zvířátka z korálků a všeljaké kostky z korálků :) Já umím obyčejné náramky které se navlékají na pružný vlasec, kytičkové které se navlékají na sylo ( nepružný průhledný provázek ) a pak ještě umím rádkové které se dělají na obyčejnou niť . V mojí třídě teď navlékají korálky skoro všechny holky, kluky to moc nebere ( chápu :P ) ...

----------> FOTKY :)
ŘÁDKOVÉ NÁRAMKY NA MÉ RUCE :)obyčejné náramky na mé ruceDalší náramky na mé ruce :)Zelenéé :)
Takovíí včelíí :Dostatní :)Tohle jsou náramky mé kamarádky Elišky :) její blog : chvilka-jen-pro-tebe.blog.czMůj květinkový náramek :)

Koťata ♥

13. června 2011 v 20:06 | Roxy |  Kočky =)
Ahojky všichni, před 2 měsíci se naší kočičce sami narodili koťata jsou to opravdový užínci :D Už lezou po stromech i po ostatních předmětech ( PS : na mě to také trénovali ) :D . Jeden kocourek dokonce vylezl psovi na hřbet, to že z něho po pár včteřinách spadl přeci není podstatné ne ? =D ! Už jsem většinu pojmenovala i když některé jen provizórně :D : Čorný , Čorný 2 a Jack jsou provizórní jména ale trvalá jména jsou El-Samico a El-Fleki proč všude to EL ? Sama nevím prostě mi to příjde roztomilé :D . Asi chápete že s nimi je teď taková legrace že sem moc nepíšu :/ ..

---------------------------> FOTKY :)
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU ;-)