Říjen 2011

Moje knihovna :D

31. října 2011 v 6:44 | Mrs. Roxíí |  !! DISKUSE !!
Tak napíšu vám sem jenom ty jedůležitější :D .. Protože kdybych psala všechny bylo by to moc náročný .. Mám docela dost knížek :D.. Budou tu i obrázky ;-) .. Možná nenajdu přesně to vydání co mám doma ale to nevadí :P

HARRY POTTER 1-7 No kdybych tuhle sadu doma neměla bylo by to docela špatný co ? :D .. Jako HP fanda u mě nesmí chybět :D .. Prostě úžasné knihy !! Mají u mě v pokoji čestné místěčko !! :D .. Mám je v tvrdém vydání ;-) ..

Roční období ;-P

30. října 2011 v 9:57 | Mrs. Roxíí |  !! DISKUSE !!
Tak nějak mě napadlo napsat článek na toto téma :D .. Seřadím vám je sem podle mé oblíbenosti :D Já vím jak jdou normálně za sebou :D Fakt !

PODZIM- Podzim je protě nejlepší :) ... Miluju ty barevné listy co padají ze stromů !! :) . Prostě kreativní období , víte co se dá všechno z listů vyrobit ? :D .. A když se k tomu vydaří počasí prostě perfektní , letos bych řekla že je počasí celkem hezké ;-) ! 31.10 je také Halloween jeden z mých oblíbených svátků , takže dlabu dýně atd prostě super ! :D ... 1.9. se jde do školy , a to věřte nebo ne po těch 2 krásných měsících prázdnin se mi tam zase chce :D .. Tak tímto se umístil podzim na 1. místě ! :)

JARO- Jaro je porstě nádherné , jak všude taje sníh a z každého kouta slyšíte kap kap kapiky kap :D .. Také se vracejí ptáci z teplých krajin takže máte každý den krásný koncert :) .. Začínají kvést první květiny nádhera ne ? ;-) Také mám na jaře narozeniny :P :D .. No a svátek vlastně taky ;-) .. Pak jsou velikonoce které sice tak úplně do mých nej svátků neptří ale protě jsou a dávat koledníkům čokoládu a poslouchat jak zpívají většinou pořád tu stejnou koledu má taky něco do sebe :D

ZIMA - Všude sníh a mráz kránější krajina už být nemůže ! ;-) Také se dají stvět sněhuláci což už od nrození miluju :D :D . Jo je ice zima jak v ruských pohádkách le to e nějak vydržet :D Ta cesta do školy zas tak dlouhá neni no .. V zimě se také dělají koulovačky :D .. Vždy ve škole o poledkách no :D .. Fakt vtipný když jsou pak všichni mokrý až na kost a tlačí se u topení :D .. Je další z mých oblíbených svátků ! Vánoce :) .. Prostě miluju tu vánoční náladu , vůni cukroví , zdobení stromečku a vše ostatní co k tomu patří :)

LÉTO- Tak léto je u mě na posledním místě i když jsou ty prázdniny a tak .. Já prostě takový vedro moc ráda nemám .. Ale i když ho nemám moc ráda má to své výhody :D v červnu se ve škole vlastně už jenom válíte a skoro nic neděláte .. O prázdninách můžete vstávat kdy chcete a tak :D .. No jo u mě to prostě na ostatní období moc nemá :D ..Jaké je vaše pořadí ?

Vánoce, Vánoce přicházejí ....

29. října 2011 v 9:08 | Mrs. Roxíí |  !! DISKUSE !!
Tak asi si myslíte že trochu předčasné ale už mám vánoční nálaldu a sbívají už jenom 2 měsíce :D .. Ona ta moje nálada vznikla tím že když jsme byli nakupovat koupila jsem si balzám na rty balea :D který jsem si koupila minulý rok když jsme před vánocy kupovali kozačky :D... No a ta vůně mi to nějak připoměla :D ... No ale taky mi krásně připoměla že za chvíly jsou vánoce a já nemám skoro ani jeden dárek :D .. Nemám skoro nápady co koupit dědovi , babičce , mámě nebo tátovi :D . Jako pár nápadů mě už napadlo ale sláva to není !! :D .. Jinak se samozřejmě už hrozně těším na pečení cukroví ;-) .. Nějaké peču s mamkou a nějaké sama x) .. Minulý rok jsme pekla sama perníčky což sice neni nic těžkého ale toho těsta bylo fakt hodně takže to stačilo snad na 10 plechů , nebo i víc nějak jsem zapoměla kolik plechů mi vyjde když mám normální množství :D .. Takže s těma chci letos rozhodně pomoct :D .. Budeme je asi věšet na stromeček :D ( Můj hrozně originální nápad co ? :D ) .. Pak toho ještě pečeme :D .. Ale to sem teď vypisovat nebudu ! V prosinci sem ještě dám seznam :D ( Mě teď napadlo :D .. kreativita co ? :D ) .. No jinak dneska asi už nic nepřidám :X ..Protože se chci učit :// , klidit a jít ven :D ..No chci se u toho učení vidět ale co :D ..Ahooj Mrs.Roxíí !! :P

Moje kočička ve vánoční čepičce :)

Těšíte se na vánoce ?
Co dáte mámě a tátovi k Vánocům ? ( když nevíte co jste dali minulý rok ? )
Co dáte bavičce a dědovi ? ( když nevíce co jste dali minulý rok ? :D )
Pečete cukroví ? Sami ? Jak pečete rači ? S někým nebo sami ?

A nekoukejte na mě tak blbě :D ohledně těch dárků potřebuju inspiraci ;-) .. Tak snad mi helpnete :)

Déšť

28. října 2011 v 10:28 | Mrs. Roxíí |  Téma Týdne
Já mám déšť hrozně ráda :) .. Nejraději mám když je léto, 20 stupňů, prší a pomalu se tvoří duha . Ale někdy se mi taky nehodí, třeba když jdu domů a já nemám deštník :/ , leda těžkou tašku a mokro v botech :D.. Nebo když jsou prázdniny a celý týden prší to se mi ten déšť taky nehodí :D nene :D.. Ale pro pár lidí na zemi je déšť dokonce potřebný, v sušších oblastech kde prší párkrát za rok ho vidí jako boží smilování .. Což docela chápu no .. Déšť se vlastně rovná sněhu protože sníh je zmrzlý déšť alespoň jsem to tak vždycky chápala :) .. Drsný je také pocit když se koupete a u toho prší :D :D .. Teda ne že bych to plánovala ale začalo pršet a než jsem vylezla tak to chvíly trvalo :D .. jinak doporučuji se u deště učit :) . Někde u okna s čajem a měkkou dekou ;-) .. Fakt legrace :) .. Už nevím co bych napsala , promiňte za krátký článek ahooj Roxíí :)
Jo a zdroj obrázku je google.com ( obrázky )


Volný dess se Simpsnovými

28. října 2011 v 10:27 | Mrs. Roxíí |  Volné dessy
nosí ho Simpsonovi 89

Tak dess co jsem udělala minule si už někdo vzal a nastavil :) .. Tak jsem si řekla že sem dám další :D Je se simpsnovými ;-) .. Zase můžete mít s adresou mého blogu nebo bez pod podmínkou že dáte pak do menu nebo do horního boxu : Dess by Mrs. Roxíí ( bude klikací ) .. Pro náhled
klik na obrázek ! :)
chcete ho ? klick na celý článek :)


Severus Snape v Kameni Mudrců

27. října 2011 v 12:47 | Mrs. Roxíí |  O Severusovi :)
Tak na youtube.com jsem našla videa se scénami z jednotlivých dílů ;-) .. Postupně vám sem dám všechny ale postupně :P Jasně že se jim scény třeba ze 6 a 7 sotva vejdou do jednoho videa :D.. Ale co jsem tam koukala bylo to rozdělené ;-) .. Jaká scéna se mi líbí nejvíc ? :D . To neumím popsat .. Nemám asi ani jednu scénu s ním která by nebyla mezi mými oblíbenými :D .. Ale například se mi líbí jak je na famfrpále a záříkává , Hermiona si myslí že chce Harrymu škodit. Harry se ale později dozví že se ho snažil chránit ;-) !! hrozně krásný !! :-))

No a zde konečně video :)

Která scéna z HP 1 se vám se Severusem líbila nejvíce ??( pokud neumíte určit jako já napište jen jednu která vás napadne jako 1. )

Volný dess se Spongebobem :D

26. října 2011 v 19:11 | Mrs. Roxíí |  Volné dessy
Nosí ho Anny

Tak dneska jsem byl nakupovat a už byl večer a tak den v háji no :-D Tak jsem šla na PC něco zpatlala .. Připadá mi to dost amatérské .. Udělala jsem ještě jeden se Severusem zde ale ten asi použiju pro vlastní účely :D ještě uvidím ;-) .. Zde je s adresou .. Jsem ochotná vám ho poslat bez nápisu ja-a-krecik.blog.cz pod podmínkou že dáte pak do menu nebo do horního boxu : Dess by Mrs. Roxíí ( bude klikací ) ..


ICQ :)

26. října 2011 v 9:29 | Mrs. Roxíí |  Komunikace
Tak icq možná máte, není tak rozšířené jako facebook ale myslím že dost nato abyste věděli co toje .. Je to můj nejoblíbenější zbůsob jak chatovat ;-).. Bohužel hodně lidí co má facebook si myslí že je icq nanic :D .. Jo možná ale mě se s icqem prostě lépe pracuje . V televizi jsem slyšela že je nějaká nová verze icq kde je chat, volání , videohovor, FB , twitter a tak ;-) .. To si chci v blízké době stáhnout :) . Vaše icq vám nedám .. Stačí mi nějaké ty žádosti o potvrzení icq z Ruska :D .. Ty ale jenom smažu a blokuju no :D .. Bůh ví kdo sedí na druhém konci počítače žejo ? :D ... A jsou tam i všeljaké hry xD .. Které si vždycky ráda s kamarády zahraju žejo .. Už nevím co bych o icq řekla tak snad sladné icqování , ahoj Mrs. Roxíí :)


MÁTE ICQ ?
LEPŠÍ NEŽ FB ??

iCarly

25. října 2011 v 6:44 | Mrs. Roxíí |  Co mám ráda....
Tak vždy když někomu řeknu že můj nejoblíbenější seriál je iCarly tak na mě kouká jako kdybych spadla z Marsu. I profesor na angličtinu :D jsem to říkala 3x !! :D dala bych tomuto seriálu 10 bodů z 10 ;-) .. Je o 3 kamarádech co spolu dějaký web show a jsou tím docela populární , Carly a Sam stojí před kamerou a Freddy drží kameru . Carly bratr je umělec který je prostě nej :D .. Nejlepší byl díl ve kterém propadl své dávné vášni , dělat si z jiných lidí srandu na to jsem našla i video kde je jedna z mých nej písniček . ( přesně takto to bylo v seriálu , není sestřižené ):D .. Já vím že z mého vyprávění zní tento seriál zvláštně ale asi 4 měsíce je tento seriál v ČEJ na nickelodieon !! Tak si najděte na yotube nebo zapněte v TV protože opravdu stojí za to !! ;-) !

BOOŽE :D TO SI VŽDY VYBERE SCÉNU :D ... NO KAŽDOPÁDNĚ SI HO PUSŤTE SE ZVUKEM !! :)


ZNÁTE TENTO SERIÁL ?
CO ŘÍKÁTE NA VIDEO ?

Fotky z natáčení :)

25. října 2011 v 6:44 | Mrs. Roxíí |  Alan Rickman :)
Další fotky v celém článku :-))

Optimista ;-)

24. října 2011 v 16:14 | Mrs. Roxíí |  Jiné články....
Já jsem optimistá :D já jen abyste věděli žejo ;-) .. Vlastně píšu jen proto že mi došly nápady :-// tak kdybste měli tak sem s nimi .. :-)) .. Ale jako nejsem jeden z těch optimistů co celý den září jako sluníčko :D .. To fakt ne :D.... Ale často si myslím že se něco povede i když to je vlastně zhola nemožné :D ... Doufám že mi ten optimismus vydrží i na dnešní test z IVT .. Možná to neni zas tak složitý ale na ty matematický dovednosti tolik nejsem xD .. Tak mi držte palce jasnýý ! :-)) ..... Zítra čekejte nějaký článek o nějakém seriálu nebo tak něco :D ( Mě zrovna napadlo ) kreativní mozek co ?? :D :D :D ... A jinak bych vás moc ráda poprosila o hlásek pro Roxíí ZDE !! Pokud mi ho dáte a napíšete do komentáře kolikáty to byl hlas a se slovy dal(a) jsem hlas, oplatím vám na blog komentář ;-) .. Chtěla bych totiž v té soutěži sehnat 30 hlasů :-D .. Páni to jsem hezky odbočila cóó ?? Ale to nevadíí ahoooj Roxíí !! :-))


statistiky za 2 týdny :D

24. října 2011 v 16:13 | Mrs. Roxíí |  Rekordy blogu :)
Tak statistiky za 2 týdny :D jsem na to nějak zapoměla :D

-------------------------
--------------------------------------Pondeli: 85
--------------------------------------Utery: 76
--------------------------------------Streda: 50
--------------------------------------Ctvrtek: 38
--------------------------------------Patek: 68
--------------------------------------Sobota: 69
--------------------------------------Nedele: 52
Celkem 438

Happy Halloween !

23. října 2011 v 10:38 | Mrs. Roxíí |  !! DISKUSE !!
Tak 31.10. je Halloween. Tento svátek se v česku moc neslaví ale moje rodina ho slaví ;-) . Včera jsem vyndala z půdy všechny ozdoby a asi 3 hodiny zdobila dům :D :D .. Pak jsem ještě vydlabyla 5 dýní což bylo fajn až na to že mi byla hrozná zima na ruce :/ .. Ale stálo to za to :D .. V americe se děti na tento den převléknou do strašidelného kostýmu a chodí koledovat , něco jako my o velikonocích.. Přijde mi ale záživnější převlékat se do kostýmů a dostávat sladkosti do dýní než chodit s pomláskou a dostávat vajíčka do košíků :DD .. No co třeba se to časem zavede :D ..
Typickými znaky pro halloween bývají oranžové dýně , černé kočky a čarodějnice .. Já jako symbol beru ještě pavouky protože máme vždy venku nataženou takokou umělou pavučinu s umělými pavouky :D .. Je pro mě hrozná sranda tu pavučinu natahovat a tak když z nich mám takovou hrůzu no , fakt :D ..

Slavíte Halloween ?
Jak ? Co děláte ?

Jak správně nastavit toplist ?

22. října 2011 v 11:06 | Mrs. Roxíí |  Rady pro blogaře
Jo jasně vím že to asi umíte ale kdyby ne ;-) .

1. Nastavení --> statistiky
Klikněte na REGISTOVAT SE :)

KONTROLA SB

21. října 2011 v 18:44 | Mrs. Roxíí |  Jiné :)
Tak už víc jak před měsícem byla 1. kontrola.. a ani nevím jak ale ted mám hrozně moc SB .. Někteří mi nedali koment už ani nepamatuju a tak se asi za těch 7 dní co to bude trvat nezapíšou a můžu je už smazat ;-) .. Nové nepříbírám ! ;-) !! 17 affs mám 13 oblíbených blogů na které opravdu chodím moc ráda !! a na osatní , nezlobte se na mě ale když přidáte jednou za měsíc.. tak co já tam ? :D .. a podobně .. TAK MOC PROSÍM TY KTERÉ CHTĚJÍ ZŮSTAT SB AT VYPLNÍ .. A TI CO NECHTĚJÍ ZŮSTAT AŤ JENOM NAPÍŠÍ KOM SE SLOVY NE !!

JMÉNO ( u mě v senamu )
BLOG
TOP ? NORMAL ? ( vyberu sama ale názory mě zajímají .. top obíhají častěji !! )

:-)))


Albus Severus Potter

21. října 2011 v 6:50 | Mrs. Roxíí |  Scénky
Já vím že můj názor znáte ale kdyby bylo podle mého byl by to stejně Severus Albus Potter sebo jenom Severus Potter .. Přeci jenom byl Brumbál smířen s Harryho smrtí a Severus ne .. Ale nyní k animacím ;-) .. Je z nádraží kdy měl Albus Severus jet poprvé do Bradavic. :-)) animace jako vždy z rickmanlove.tumblr.comNádherné animace !!

20. října 2011 v 18:03 | Mrs. Roxíí |  O Severusovi :)
Nádherná animce ! Ale v celém článku jich najdete ještě vííc ;-) !!

rickmanlove.tumbrl.com

Adoptované pixelky

20. října 2011 v 6:39 | Mrs. Roxíí |  Jiné :)
Tak tento článek věuji adoptovaným pixelkám :-D .. NIkdy jsem nechápala proč se adoptujou vždyť to jsou jen malé pohyblivé obrázky :D :D .. Nicméně se i některé líbí natolik že je chci mít na blogu ;-) -- V menu je ale mít nechci .. přeci jenom se mi to sem nehodí ! ( až najdu nějaké HP pixelky k adopci určo tam budou ale různé pomeranče,žáby a sušenky ny se tam nehodili .. ne ! :-D

Cooky :)

Jak na trvalé návštěvníky

19. října 2011 v 6:52 | Mrs. Roxíí |  Rady pro blogaře
Zajímavé články - No bez těch to ai nepůjde.. Musíte napsat něco co by jste si i vy jinde přečetli , například : přečetli by jste si článek zkopírovaný z wikipedie ? Nebo vrátili by jste se na blog který kapíuje pouze obrázky ? no já asi ne .. ! Pokud je váš blog zaměřený je to dobré protože se k vám vrátí příznivci vašeho zaměření , když vám chybý informace udělejte anketu a počkejce co by chtěli vaši návštěvníci.

Sága Darrena Shana

18. října 2011 v 16:28 | Mrs.Roxíí |  Moje Recenze :)
Tato úžasná sága má 12 dílů ! Já jsem měla to štěstí že jsem nikdy nemusela čekat na další díly narozdíl od knih co čtu nyní :-D musím čekat než vyjde další v ČEJ :D... Žánrem se tyto knnihy řadí asi do upírských, dobrodružných horrorů . Napsal ji jeden z mých oblíbených spisovatelů Darren Shan . :) . Myslím že vám sem příběh nepřevyprávím protože to by mi blog.cz ukázal moji oblíbenou větu :D Text článku nesmí být delší než 5231 ( nebo tak něco ) znaků :-D .. , vážně stojí za přečtení !!

ČETLI JSTE NĚJAKÉ KNIHY Z TÉTO SÁGY ?
JAKÝ JE VÁŠ NEJ DÍL ?
POKUD JSTE NEČETLI CHCETE ČÍST ?

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU ;-)