Listopad 2011

Odcházím ...

11. listopadu 2011 v 12:44 | Mrs. Roxíí |  Komunikace
S blogováním nekončím úplně jen se stěhuji sem

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz

DealthyHallows.blog.cz


Má to několik důvodů .. Například že mě už štval tento název , ja-a-krecik .. Sice jsem si zvykla ale už to nebylo brý :D ... Také mě štvalo množství rubrik c jsem měla protože v tom se nedalo vyznat .. Prostě chci ačít znovu a neudělat různé chyby co jsem udělala zde :) . Doufám že mi zůstane alespoň většina mých návštěvníků :)) .. Sice mi je hrzně líto mých anket kde mám ve dvou už přes 400 hlasůů ach za to tak děkuju !! A fanklubu je mi také líto .. přes 35 členů :)) Moc si přejju aby zašli také na můj nový blog ... Což se SB týče . Tak je rozhodně nechci stratit !! Pokud si mě v SB budou chtít nechat prostě mi dejte komentář k nějakému mému článku a já vás hned umístím :D .. Nová zase neplánuju protože jich tolikk mít nechci ;) .. Soutěž samozřejmě pokračuje a ceny pak také udělám nebojte :)) .. Stejné platí s duelem !!

Prominte :-D

10. listopadu 2011 v 15:53 | Mrs. Roxíí |  Jiné články....
Tak jak mě znte tak tady většinou už ráno najdete nějaký ten článeček :D .... Za dneček se omlouvám protože nám až do třičtvrtě na čtyři nešel internet :D .. Nevím proč :D .. Byl to asi výpadek po celé vesnici :D .. To ještě k tématu "život bez elektřiny" :-D .. I když na televizi jsem se dívala no :D .. Sice nedávalo nic hvězdnýho ale to nevadí ne :D Hlavně že není ticho :P ... Dneska už nic nepřidám :D .. Nebo je t omožný ale spíš ne .. Jsem nemocná a nemám moc náladu psát ;) .. Zase zítra :) ..Obrázek z weheartit.com Jinak chci připomenout že ..

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VITEÁL HKASOVÁNÍ ZDE :)
DUEL HERMIONA VS. LENKA ZDE :)

Mějte se HarryPotterovsky áhoj Mrs. Roxíí :)
Tumblr_lqute6nsdm1qeusswo1_500_large

duel i tady dole ;) ..

PRO KOHO JSTE HLÁSLI ???

Severus Snape ve vězni z Azkabanu

9. listopadu 2011 v 13:46 | Mrs. Roxíí |  O Severusovi :)
Tak další video ze série :D .. V tomto díle úlně miluju t scénu jak se Lupin promění ve vlkodlaka a Severus se postaví před Rona , Hermionu a Harryho !! To je prostě úplně boží scéna ! .. Nebo když suploval za Lupina :D :D .. Skoro bych zapoměla i na scénu kdy se Harry toulá po chodbách a Severus mu sebere plánek :D ..


Naruby

8. listopadu 2011 v 18:50 | Mrs. Roxíí |  Téma Týdne
Tak den naruby jde podle mě prožít na celkem dost způsobů :) . Jeden den naruby je tzv. "den blbec" , však to znáte. Zaspíte , obléknete si košili naruby , když už dorazíte do školy tak se vám buď stane nějak trapas nebo dostanete špatnou známku.... Moje tradice je že na den blbec většinou někde zakopnu a moje oblečení je v dezolátním stavu xD . Další je zase den kdy třeba v pondělí je ředitelské volno, je krásné počasí a vy jedete s rodiou někam na výlet nebo tak ;) ... Další jsem prožila na základce , když byl konec roku .. Náš učitel si sedl na koberec a my kolem utvořili velký kruh .. My jsme se ho mohli ptát na co jsme chtěli a on odpovídal :D .. Někdy to bylo vážně k ppukání ;) .. Další den naruby je když ohlásí výpadek proudu .. nyní je nahlášený někdy v prosinci od 8 do 15 hodin a to zatopíme v kamnech což jindy moc čast neděláme .. Je vyplá televize a nikdo nesedí u počítače a tak :DD .. I tohle pro ě znamená den naruby.. Jinak jsem si zrovna všimla že už e nové téma týdne :D Ale to nevadíí ;)..Existuje i film !den naruby " který jsem viděla na PC .. Je celkem vtipný :P :D . Ahooj Roxíí !!

SOUTĚŽ - Viteály

7. listopadu 2011 v 10:04 | Roxy |  Soutěže :)
Další soutěž :D .. Už klasika nooo.. Tohle je předposlední tak se snad zapíšete :)) ..

Kříížovky

6. listopadu 2011 v 8:31 | Mrs. Roxíí |  !! DISKUSE !!
Tak už jsem vám psala dříve že ráda luštím ale nějak jsem to nerozvedla :D .. Njeraději luštím ty malé nebo větší křížovky v novinách MF Dnes .. Většinou mi tam zbyde už jen pár volnch polí .. Někdy vyplním úlně někdy zase skoro nic prostě jak to přijde :)) .. Když si křížovky kupuju ve svazcíh ( kniha s křížovky :D ) .. Tak mám asi nejraději švédské :D .. Jo není mezitím moc veliký rozdíl ale švédský jsou bzva !!! Vlastním i křížovkářský slovník .. což už víte ale má fakt hrozně moc stran s drobným písmem ;-) . /plně jako u norálního slovníku :)) .. Kterých ale také pár vlastním :)) .. Nejraději luštím u televize nebo když někde čekám ;-) .. Stane se i že si prostě sednu a půl hodiny nebo déle jen luštím dál a dál :D Ale na to poslední dobou tolik času nemáám :-// Což se poslední 4 dny změnilo :( .. Jsem nemocná ta se válim jen celej den v posteli a abys se nenudila tolik furt je luštim :DD ..

Luštíte rádi křížovky ?

Cukrovííí :)

5. listopadu 2011 v 10:05 | Mrs. Roxíí |  !! DISKUSE !!
Tak zase moc brzo co :D ale to nevadí .. Slibovala jsem že sem napíšu co pečeme na Vánoce za cukroví ;-) Jo mimochodem .. Přečtěte si to :D .. Jinak byste si mysleli že pečeme tolik cukroví co y stačilo pro celou vesnici :D

Vanilkové rohlíčky :D -Tak to je u nás doma naprostá klasika ;-) .. Bez těch jakoby Vánoce nebyli :D akorát mě ohromně nebaví je tvarovat :D ... Většinou se to pak povede že to jakštak vypadá ale jindy z toho i po 3. pokuse vznikne hrouda :D

Ty jeho pohledy :D

4. listopadu 2011 v 14:10 | Mrs. Roxíí |  O Severusovi :)
Tak na rickmanlove.tumblr.com jsem našla zase úžasnou animačku :D A tak co udělt jiného než hodit ji na blog žejo :D .. Ta animace je fakt no prostě úúúžžasná :D :D... Nevím co k tomu napsat víc .. Je na ni i malý náznak úsměvu vidíte ? :D ... Možná ještě napíšu něco na Téma týdne Naruby ale nejspíš opožděně :-// Uvidí se ahooj Mrs.Roxíí

Nice..

Já sbírám ....

3. listopadu 2011 v 7:38 | Mrs. Roxíí |  Co mám ráda....
Já se řadím mezi lidi kteří sbírají vážně skoro každou blbost !! ... Skoro nikdy nic nevyhodím i když to s největší pravděodobností už nikdy nepoužiju :D .. Ale teď k pár věcem co sbírám ;-) ..

Známky- sbírám asi 3 roky mám plné jedno veliké album a pečlivě srovnané :D .. Pak mám ještě jedno malé ale tam jsou ten ty co mám 2x .. Teď jsem ale už asi 3 měsíce nic nepřidala :) Ale to je normální vždy mě baví hodně sbírat jen několik věcí a ostatní odpočívají než mě zase začnou bavit oni ;-)

Jak vyřešit Affs

2. listopadu 2011 v 14:37 | Mrs. Roxíí |  Rady pro blogaře
1. NEBERTE SI AFFSEK MOC - jo já vím mám co řikat co ? Ale ono se to vždy tak nasbírá ! A to už jsem asi 8 Affs odmítla :-( .. Ale když se to vezme :D .. mám 18 affs , ale 3 jsou kamarádky co na blog nechodí a tak je tam mám abych jim udělala reklamu ( oni mě tam mají samozřejmě že taky ) .. Další 3-4 affs ke mě vůbec nechodí a tak po kontrole mažu .. a tím mi zbyde 12 affs co obíhám :-D , jo pořád moc .. Proto radím , berte jenom affs co vás zaujmou a pokud už to děláte tak se nebojte jako já odmítnout všechy i krásné blogy ;-) ... Vždyť oni mají třeba jen 3 affs a mají na vás čas a vy na ně ne a to je pak škoda né ? :-/

Volný dess HP 2 verse !

1. listopadu 2011 v 19:14 | Mrs. Roxíí |  Volné dessy
Tak dess co jsem udělala minule si už někdo vzal a nastavil :) .. Tak jsem si řekla že sem dám další :D Je s HP:D ;-) .. Zase můžete mít s adresou mého blogu nebo bez pod podmínkou že dáte pak do menu nebo do horního boxu : Dess by Mrs. Roxíí ( bude klikací ) .. Pro náhled klik na obrázek ! :) .
chcete ho ? klick na celý článek :) 2 verce taky v CČ

statistiky ;-)

1. listopadu 2011 v 19:14 | Mrs. Roxíí |  Rekordy blogu :)
Tak statistiky toplist za týden a statistiky blog .cz od 10.10 ;-) !!

a toplist :

Severus Snape v Tajemné komnatě

1. listopadu 2011 v 6:43 | Mrs. Roxíí |  O Severusovi :)
Tak další video ze série ;-) .. Jej hned ta 1. scéna je tak úžasná !! Jak úplně kouká :D .. Ale stejně v tomto filmu vyhrává scéna kdy se na ukázku utkal v souboji s profesorem Lockharetm , A jak jen mávl , pronesl experiarmus a Lockhart letěl :D... A fakt mě dostalo jak Lockhart ještě : Dobré , ale bylo zcela zřejmé co máte v úmyslu :D .. Božžíí tahle scéna !! :-) Ostatní jsou ale taky dobré !!JAKÁ JE VAŠE NEJ SCÉNA SE SEVERUSEM V HP 2 ?? :)

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU ;-)