Moje Recenze :)

Sága Darrena Shana

18. října 2011 v 16:28 | Mrs.Roxíí
Tato úžasná sága má 12 dílů ! Já jsem měla to štěstí že jsem nikdy nemusela čekat na další díly narozdíl od knih co čtu nyní :-D musím čekat než vyjde další v ČEJ :D... Žánrem se tyto knnihy řadí asi do upírských, dobrodružných horrorů . Napsal ji jeden z mých oblíbených spisovatelů Darren Shan . :) . Myslím že vám sem příběh nepřevyprávím protože to by mi blog.cz ukázal moji oblíbenou větu :D Text článku nesmí být delší než 5231 ( nebo tak něco ) znaků :-D .. , vážně stojí za přečtení !!

ČETLI JSTE NĚJAKÉ KNIHY Z TÉTO SÁGY ?
JAKÝ JE VÁŠ NEJ DÍL ?
POKUD JSTE NEČETLI CHCETE ČÍST ?

Dracula

9. října 2011 v 10:24 | Mrs. Roxíí
Tuto knihu jsem nejdřív četla kvůli povinné četbě ale po chvíli jsem si ji zamilovala . A vážně doporučuji tuto knihu i lidem co nemají rádi horrory ! Mě nejvíce bavilo prvních asi 150 stran knihy kdy Jonathan Harker zjišťoval že je s hrabětem Draculou něco v nepořádku . Ale i zbytek rozhodně stojí za to !! Ale musím říct že samotný konec se mi zase tolik nelíbyl .. Protože mi to přišlo hrozně krátké a až moc snadné. To ale asi pochopí jenom ti co knihu četli ;-)

přesně toto vydání mm doma ;-)

ČETLI JSTE TUTO KNIHU ??
POKUD NE CHYSTÁTE SE NA TO ?
POKUD JSTE ČETLI JAK SE VÁM TATO KNIHA LÍBILA ?

Jsem ... Knihomol :D

24. září 2011 v 12:15 | Roxíí
To že ráda čtu asi víte a jestli ne, tak nyní už jo ! napíšu vám sem pár mých oblíbených knížek !! Které stojí za přečtení ;-)

1. Harry Potter a Relikvie smrti - Tak tahle knížka je prostě nej ! četla jsem ji 2x a na vánoce budu po 3x ( budu si ji přát teď ji doma máme taky ale v jiném jazyce :D a v češtině mě to baví víc ! ) .. !! Vážně si tu knihu přečtěte i když nejste fandové HP !! Ale to asi jste když už jste u mě na blogu co ? :D ..

( J. K. Rowlingová )

Další knihy v CELÉM ČLÁNKU !!

HP a Relikvie Smrti

17. července 2011 v 10:12 | Roxy
Relikvie Smrti

Tato knížka je napínavá,fantasy a trochu strašidelná ! Má skoro 700 stran ale ty vám utečou tak rychle že byste si přáli dalších 700 :)) Ke konci je dost smutná protože umře hodně postav =(( . Například můj oblíbený Severus Snape :(( . Nebo Fred Weasley .. I přes to je to moje úplně NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNÍŽKA !! Samozřejmě že ji natočili jako film na 2. části ) .. 1. jsem viděla a pár věcí tam teda jinak bylo asi nic tak podstatného :) .. 2. část jsem zatím neviděla =( .. Viděla jsem teda hrozně moc ukázek a scén a všimla jsem si že nějaké věci jsou jinak noo... Ale až to uvidim celé ještě sem písnu !! :))

Recenze k článkům

23. června 2011 v 17:04 | Roxy
Smougy Slipknot - Tak tvůj slovník je velmi originální a některé výrazy jsou opravdu vtipné ! Moc by mě zajímalo co řekla učitelka když jsi ji tam napsala to jedno slovo =DD ...

KlaaRa - Tvůj článek se i velice líbil sama jsem Avril měla ráda, i teď se mi některé její písně líbí například Smile se mi líbí a moc :) .. Aini jse nevěděla že Avril kdysi byla jiná ale díky tvému článku to teď vím :) .

Baby-Blond-B Velice výstižný článek já mám taky ix párů náušnic a zbírám je =D .. Na tvém blogu se mi také líbí že to dělíš na druhy :) A to že jsi k tomu dodala orázek to to ještě více zdokonalilo

Tika- Tvoje tipy jsou velice povedené a užitečné a každý majitel křečka je určitě ocení :) A jelikož také vlastním křečka tak je určitě využiji :)) .

Dragell - Tvůj článek o lese se mi velice líbil :) já sama bydlím 10 metrů od lesa a tak dokonale chápu :)) .. Líbí se mi i že jsi do článku dala ty nejzásadnější pravidla :))

Mrkwůň - Tvore recenze o The Sims 3 je fajn :) Já teda Sims nehraju ale věřím :)) . A osobně si myslím že bys měla psát recenze častěji a ne jenom o hrách :)

Stewie - Tvoje píseň je krásně, pravdivě a smutně vyjádřena !! Na psaní písní a básniček máš opravdu talent :))


MÍSTA :

1. KlaaRa
2. Dragell
3. Tika
4. Barbie-Blond-B
5. Mrkvůň
6. Stewie
7. Smougy Slipknot
 
 

Reklama

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU ;-)