O Severusovi :)

Severus Snape ve vězni z Azkabanu

9. listopadu 2011 v 13:46 | Mrs. Roxíí
Tak další video ze série :D .. V tomto díle úlně miluju t scénu jak se Lupin promění ve vlkodlaka a Severus se postaví před Rona , Hermionu a Harryho !! To je prostě úplně boží scéna ! .. Nebo když suploval za Lupina :D :D .. Skoro bych zapoměla i na scénu kdy se Harry toulá po chodbách a Severus mu sebere plánek :D ..

Ty jeho pohledy :D

4. listopadu 2011 v 14:10 | Mrs. Roxíí
Tak na rickmanlove.tumblr.com jsem našla zase úžasnou animačku :D A tak co udělt jiného než hodit ji na blog žejo :D .. Ta animace je fakt no prostě úúúžžasná :D :D... Nevím co k tomu napsat víc .. Je na ni i malý náznak úsměvu vidíte ? :D ... Možná ještě napíšu něco na Téma týdne Naruby ale nejspíš opožděně :-// Uvidí se ahooj Mrs.Roxíí

Nice..

Severus Snape v Tajemné komnatě

1. listopadu 2011 v 6:43 | Mrs. Roxíí
Tak další video ze série ;-) .. Jej hned ta 1. scéna je tak úžasná !! Jak úplně kouká :D .. Ale stejně v tomto filmu vyhrává scéna kdy se na ukázku utkal v souboji s profesorem Lockharetm , A jak jen mávl , pronesl experiarmus a Lockhart letěl :D... A fakt mě dostalo jak Lockhart ještě : Dobré , ale bylo zcela zřejmé co máte v úmyslu :D .. Božžíí tahle scéna !! :-) Ostatní jsou ale taky dobré !!JAKÁ JE VAŠE NEJ SCÉNA SE SEVERUSEM V HP 2 ?? :)

Severus Snape v Kameni Mudrců

27. října 2011 v 12:47 | Mrs. Roxíí
Tak na youtube.com jsem našla videa se scénami z jednotlivých dílů ;-) .. Postupně vám sem dám všechny ale postupně :P Jasně že se jim scény třeba ze 6 a 7 sotva vejdou do jednoho videa :D.. Ale co jsem tam koukala bylo to rozdělené ;-) .. Jaká scéna se mi líbí nejvíc ? :D . To neumím popsat .. Nemám asi ani jednu scénu s ním která by nebyla mezi mými oblíbenými :D .. Ale například se mi líbí jak je na famfrpále a záříkává , Hermiona si myslí že chce Harrymu škodit. Harry se ale později dozví že se ho snažil chránit ;-) !! hrozně krásný !! :-))

No a zde konečně video :)

Která scéna z HP 1 se vám se Severusem líbila nejvíce ??( pokud neumíte určit jako já napište jen jednu která vás napadne jako 1. )

Nádherné animace !!

20. října 2011 v 18:03 | Mrs. Roxíí
Nádherná animce ! Ale v celém článku jich najdete ještě vííc ;-) !!

rickmanlove.tumbrl.com

The bravest man I ever knew .

17. října 2011 v 10:29 | Mrs. Roxíí
Jo já vím , s touhle větou už vás dokonale unavuju co ? :-D . Ale to je mi úplně jedno protože je nádherná ! pro ty lidi co pořád neví co ta věta znamená : Nejodvážnější muž, kterého jsem kdy poznal.
Tumblr_lm8fpdxg2y1qfiud6o1_500_large
Tak to je můj nejoblíbenější ale smutný :-( .. Je z místa kde zemřel ..

Krásná scéna :( -- :D

11. října 2011 v 13:58 | Mrs. Roxíí
Tak tyhle scény mi přišli na jednu stranu hrozně smutné a na druhou vtipné. Smutné proto že , Snape nemůže dělat co chce a to mu brání v tom být dobrým ředitelem. A vtipná proto jak koleje studentů jdou odděleně jako na vojně :-D místo toho houfu co tvoří obvykle :-D

A zase scénka

2. října 2011 v 9:20 | Roxy
Tak tyto obrázky jsou ze 7. dílu kdy je Severus ředitelem Bradavic a zrovna volal všechny žíky jestli neviděli Harryho Pottera. Z řad však vystoupí Harry a když jsou kousek před tím aby po sobě začali vrhat kletby postaví se před Harryho McGonagallová a se Severusem po sobě vrhají kouzla.. McGonagallová s ním ale docela zametá a tak se Seveveru rozhodne pro ústup :-)
Zdroj obrázků je ZDE Ale dohromady jsem je dala sama !!

2 Krásné animace !!

30. září 2011 v 19:23 | roxy
Tak tu 1. animaci už jsem kdysi hledala ale teď jsem na obě přišla náhodou :-D

rickmanlove.tumbl.com

Sectumsempra

10. září 2011 v 8:27 | Roxy
Další z mých oblíbených scén.. Je to chvíle po té co Severus zabil Albuse Brumbála . Harry se na Snapea pokusí zaútočit což se mu ale malinko nevede . Chtěl použít kouzlo sectumsempra které si přečetl ve staré učebnici lektvarů která dřív patřila Princi Dvojí krve, (toto zaklínadlo už jednou použil a pěkné to nebylo)... Snape kouzlo dokonale odrazí , přistoupí k Harrymu a Poví mu že nemá cenu na něj používat jeho zaklínadla. Myslím sice že to Harrymu v této chvíli už došlo .. Ale Snape mu ještě řekne že to on je Princ Dvojí Krve . Dává to i docela logiku ne ? On je geniální v lektvarech a mnoho let je učil .. Vlastně škoda že je neučil i tento rok .. Bylo by to celkem vtipné ... Harry s jeho geniální učebnicí :-D


Zápis v učebnici -- Sectumsempra -pro nepřátele

Harry%2cpotter-5658866316e423ff1b356d2e05fce843_h_large

To je úplně dokonalý jak tohle řekne ! viděla jsem te film i v angličtině .. A pro ty co filmy Harryho Pottera znají nazpamět jako já bych doporučovala pustit si ho bez titulků nevím .. Na pátý díl jsem se s titulkama dívala protože jsem ho viděla jen 4x a i když si to člověk číst nechce tak já se pořád soustředila na to písmo a nebolo to ono ! :-D

Severus Snape - Harry Potter And The Half-Blood Prince - severus-snape
Harry letí :-D

A tady ta dokonalá animace !!

a teď jsem ještě našla obrázek toho když použil Harry toto zaklínadlo poprvé ..

Tumblr_l42fuhrmet1qbnhijo1_500_large

PS: nový oddělovač od Winey ( grafikk.blog.cz ) Tak moc děkuju :-))

No není to krása ?

31. srpna 2011 v 12:39 | Roxy
Krásnej obrázek žejo ? :-) .. Mě se hrozně líbí .. je na ěm Severus s očividně přítelem , a směje se ;-) .. Nebo spíš usmívá no ale prostě :-) .. A když se ještě podíváte do pozadí uvidíte tleskající Maggie ( Minervvu McGonagallovou ) ! Prostě miluju tyhle krásný fotky z natáčení pohužel jich nikde není moc plno.. Je to větinou náhoda když na nějakou narazím ... Ale pak taky většinou stojí za to ..

Tumblr_lop242s9r31qgyx22o1_500_large

A ted pár novinek ;-) .. Koupila jsem si Fimo a mám teď dva přívěšky se znamením Relikvií smrti .. Jedno modré a druhé černé .. To prvn bylo takový no řekněme okousaný a tak.. To druhý má taky ještě spoustu chyb ale nosit ho budu.. nicméně i to modré .. nejjde o to jak je dokonale vyrobeno ale jde o ten znak * =) ..

Jinak jsem si vyvěsila 9 plakátů z časopisu svět filmu z toho 4 Severuse :-D byli tam jen 2 ale mam čassopis 2 x tak proto.. pak ještě McGonagallovou, Freda a George , Nevilla , Hermionu, Rona a Bellatrix .. Víc si jich zatím nepověsím protože tam pak ještě mám Siriuse , Ruperta, Emu jednou všechny 3 jako Rona , Hermi a Harryho .. pak ještě 3x jen Harryho , velikou koláž , výstřižky přikázání z 5. dílu z knihy Harry potter filmová kouzla a spoustu vyrobeých věci .. a jelikož na zdech nemám nekonečno a chci tam mít také jiné věci např Puzzle která sbírám :D Nebo Piráty z Karibiku si fakt myslím že to zatím stačí !!

Článek napsán 31. srpna ( asi ho za chvíli zveřejním ale kdyby ne :-D )

A ještě otázka :

Pro koho jsi hlásnul v anketě ?

Dokonalost !

28. srpna 2011 v 10:35 | Roxy
Tumblr_lp5572aphu1qgoeajo1_500_large

Tak tento obrázek je už sám o sobě úžasný ! Ale když pochopíte ještě text tak je do úplně dokonalé a krásné ! Ale musím se přiznat že jsem 3 slovíčka neznala :-/ a to : Branded-označil, fact- skutečnost a coward - zbabělec . Ach jo :-( .. Nepochopím proč mu Rowllingová nemohla dopřát aspoň trochu šťastnější život .. Ale abych se vrátila k obrázku , je asi jasné že to je myšleno že toto napsal Harry po jeho smrti .. Na obrázku zrovna jde do Godrigova Dolu do domu Potterových po útoku Lorda Voldemorta .. Tak už jen proto , ANO poslední 3 řádky jsou aspoň podle mě pravda , jen škoda že to Harrymu nedošlo dříve .. :-(
" Byl ve skutečnosti nejstatečnější muž kterého jsem kdy poznal . "

when I see this i am so sad :(

25. srpna 2011 v 21:36 | Roxy
Tak tohle video je nějak sestřižené , nejsou to přesné vzpomínky z myslánky ale je to tak krásné a tak smutné ! Myslím že si video z youtube vystačo samo !

životopis ;) ( po mém )

13. srpna 2011 v 10:44 | Roxy
Severus Snape se narodil roku 1960 čarodějce Eileen Prince-Lloydové, provdané Snapeové a mudlovi Tobiasi Snapeovi, ( má tedy jen z poloviny čistou krev , podle mě je to dobré protože jinak by zase kolovali věci jako : Snape nenávidí děti co nemají čistou krev jako Malfoyovi . ) Jinak studoval stejně jako James,LIlly a Sirius v Bradavicích. Při rozřazení přišel do Zmiozelu ( a tady je vidět že ne každý co přijde do zmiozelu je zlý . ) Celá léta nenáviděl Jamese a snažil se ho dostat do maléru. Jednou se u to ale málem vymstilo, když jednou pozoroval Siriuse který ho vlákal k vrbě mlátičce pod kterou má skrýš Lupin který tam tráví se období kdy je vlkodlak. A pokud by ho James v čas nevaroval tak by ho Lupin nejspíš roztrhal . A i když to řada lidí nechápe, za to ho Severus nenáviděl ještě víc. Pár let po ukončení studia se stal učitelem v Bradavicích kde učil dlouhou dobu lektvary ( usiloval celá léta o místo učitele obrany proti černé magii ale já si myslím že se k lektvarům dobře hodí, už v mládí v nich byl geniální ) v 6. ročníku Harryho Pottera své vysněné místo získá, a svůj poslední rok života byl ředitelem Bradavic ( Ano jen kůli Voldemortovi ale stejně si myslím že kdyby to byla normální doba a kdyby mohl svobodně rozhodovat byl by to nejlepší ředitel všech dob ! )

zdroj: knihy,wikipedie ale pozor nic jsem nezkopírovala !! Ale myslím že to také poznat !!

Expecto Patronum

7. srpna 2011 v 18:00 | Roxy
Tak tahle scéna mě opravdu dojala ! Je tak krásná.. a chvíli předtím řekl moji blíbenou větu :) .
Je to scéna kdy Severus pošle Harrymu na pomoc svého patrona ( laň ) má stejného patrona jako Harryho matka, prtože Severus Lilly celý život miloval ! :( ..

( bohužel ještě není k dispozici moc obrázků protože film je ještě v kině ... )takto ve filmu nevypadala.. ale nic opravdového jsem nenašla :/

On se umí smát !

3. srpna 2011 v 10:53 | Roxy
Z filmů by jste asi usoudili že se Severus Snape neumí smát .. Ale kdyby jste ho hledali na youtube zjistili by jste že to není pravda !! Na ůkaz pár obrázků.obrázky z google.com ...

KLICK A UVIDÍÍŠ KRÁSNÉ VIDEO !!

Severus Snape v průběhu věků :)

3. srpna 2011 v 10:34 | Roxy
Kámen Mudrců -V tomto díle se mi zdál oproti ostatním takov nejupjatější .. Ale jeho styl se popřít nedal ! Ale už i v tomto díle se dozvídáme že se pokusil Harryho chránit když Quirrel očaroval Harryho koště.

Tajemná komnata-Prostě skvělé ! Nejlepší bylo jak v uázkovém souboji porazil LOckharta který přesto tvrdil že to nebylo nějak zvláštní ! Další důkaz že je také velmi schopn čaroděj !

Vězeň z Azkabanu- Tak tam se odehrála jedna z mých oblíbených scén když se postavil před Harryho,Rona a Hermionu a byl ochoten je chránit i přesto že ho před okamžikem Harry kouzlem odmrštil... Podle mě už tehdy šlo jakýmsi způsobem poznat že je dobrý !

Ohnivý Pohár-Zde se odehrála další moje oblíbená scéna ( ano mám jich hodně ! :-D ) Když se Harry o hodině baavil s Ronem... Severus je nejdříve párkrát napomenul.. Pak viděl že se baví znobu, vyhrnul si postupně oba rukávy a náraz jim srazil hlavy zpět k lavici ! :-D

Fénixův Řád-Krásný díl.. Severus učil Harryho nitrobranu aby nepouštěl Voldemorta o svch myšlenek.. U toho se Harry také podívá do jeho zpomínek z kterých vyplívá že měl celkem smutná a osamělá léta v Bradavicích.

Princ Dvojí Krve-V tomto díle jsme se dozvěděli například že již v mládí byl geniální v lektvarech a zaklínadlech.. Do učebnice totiž psal tolik svých poznámek že by s ní mohl bt každý dobrý.. V knize si říkal Princ Dvojí krve. Jinak tento díl lidi co nečetli 7 díl nejvíce přesvědčuje o tom že je zlý.. dá Malfoovím neporušitelný sli že dokoná úkol co dá Pán zla Dracovi.. A zabije Albuse Brumbála.. Tento díl je asi můj nejoblíbenější.. ( v tomto díle taky konečně dostane místo jako profesor obrany proti černé magii )


Relikvie smrti 1/2 -V tomto díle se Severus dík pánovi zla stává ředitelem Bradavic. A také vyšle svého patrona Harrymu na pomoc aby našel Nebelvírův meč. Což ale Harry netuší.
-------------------

Relikvie Smrti 2/2 - Tak v tomto díle se Harry konečně dozví že se ho Severus po celá ta léta pokusil chránit. Když ho Lord Voldemort zabije dá Harrymu své slzy a řekne mu ať se na ně v myslánce podívá. Harry přitom zjistí že miloval jeho matku a to celý život ( proto má stejného patrona jako ona ) , že to on vyslal stříbrnou laň a že Brumbál Severusovi přikázal aby ho zabil. A na konci se dozvíme že Harry Pojmenoval jednoho ze svých synů Albus Severus. Harry také řekne že Severus Snape byl nejstatečnější muž kterého dy poznal. :)
---------------------

.


http://images4.fanpop.com/image/photos/24000000/Snape-and-Harry-severus-snape-24052083-720-304.jpg

Severus Snape

3. července 2011 v 14:10 | Roxy
:sldiiii SEVERUS SNAPE :sldiiii

Severus Snape je učitel , později ředitel v Bradavicích :) .. Chtěl vždy učit obranu proti černé magii ale až do 6. dílu učil lektvary . Do 7. dílu se vlastně neví na jaké straně stojí jestli na straně Brumbála a Harryho nebo na straně Voldemorta .. V 7. díle Harry ale zjistí že se ho vždy snažil chránit a že byl zamilován do Harryho matky Lilly . Ve skole nebyl oc oblíbený a James ( otec Harryho ) se mu vždy posmíval a tak =/ .. Neměl žádné sourozence a bydlel v domě co zdědil po svých rodičích ve kterém jsou vlastně jenom knihy a zase knihy .:D . Mimo jiné je také ředitel zmijozelské koleje :) .. Je to moje nejoblíbenější postava ze řady Harryho Pottera protože je prostě zajuplný zvláštní a prostě jiný :)) .

Pixelka Severuse :))MÁTE RÁDI SEVERUSE ?
 
 

Reklama

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU ;-)